MODSUDEP.COM | Modüler Su Depoları
MODSUDEP.COM | Modüler Su Depoları

Teklif Formu

Adınız Soyadınız

E-posta adresiniz

Telefon

Mesajınız

MODSUDEP.COM | Modüler Su Depoları MODSUDEP.COM | Modüler Su Depoları

Menü

MODÜLER SU DEPOSU

MODÜLER SU DEPOSU

MODÜLER SU DEPOSU

Parçalar halinde imal edilen, montaj yapılacak alana parçalar halinde taşınan, kaynak gerekmeksizin tamamen civatalarla birleştirilerek oluşturulan
özel bir depo tipidir. Kolay kurulumu, pratik kullanımı ve diğer tip depolarla kıyaslanmayacak kadar sağlıklı standartlarda su muhafazası nedeniyle dünyanın tercih ettiği bir üründür.
En dar alanlara bile taşınarak montajı gerçekleştirilebilmektedir. Kolaylıkla demonte (sökülerek) edilerek başka yerlere taşınabilir, tekrar monte edilebilir.
Depolar yerden yüksek platformlar üzerine, çatıya, kulelere ve mevcut binaların içlerine kolaylıkla monte edilebilmektedir. Hijyenik ve uzun süre bakım gerektirmediği için sağlıklıdır.

 

BOYUTLAR VE TASARIM

Depolama hacmi 1,26 m³ ile 1000 m³ arasındadır. Gerek duyulduğunda depo hacminin yerinde artırılması veya demonte edilerek başka yere kolaylıkla yeniden kurulması mümkündür.

Modüler SU Deposu

 

NAKLİYE VE MONTAJ

Modüler su depolarının montajı kolay olduğu için her zaman aynı standart ve kalitede ürün ortaya çıkar. Montaj için özel kalifiye elemana veya özel ekipmana ihtiyaç yoktur. Bir supervisor eşliğinde ve basit el aletleriyle herhangi bir montaj ekibi tarafından yapılabilir. Ayrıca modüler depoların demonte halinde az yer kaplaması, nakliyesinin de oldukça kolay ve ucuz olmasını sağlar.

 

DAYANIKLILIK

Çelik levhalar, yüksek tonajlı preslerde derin çekme yöntemi ile imal edilirler. Bu sebepten dolayı depoyu oluşturan paneller basınca karşı dayanıklıdır. Normal şartlar altında depoyu oluşturan panellerin dayanım ömrü bakım yapılmaksızın, ortalama 15 yıl, modüler sıvı depolarının servis hizmeti gerektirmeden kullanım ömrü ise 10 yıldan fazladır. Modüler depolar, Ultra viole (UV) ışınlarına karşı dirençli olup, ağır darbelere, her türlü hava şartlarına, ağır yüklere, depremlere karşı dayanımları ise test edilmiştir.