Modüler Su Depoları

tarafından Emin Acıelma içinde Depolar

19

Nis
2019

Esnek Modül Sistemi

Prizmatik modüler su depoları, cıvatalarla birbirine sabitlenmiş modüllerden oluşur. Esnek modül sistemi sayesinde, depolamanın yapılacağı alanda optimum miktarda su depolanır ve alan kaybı yaşanmaz. 

İhtiyaca Özel Üretim

Prizmatik modüler su deposu tasarımları deponun kurulacağı mekanın büyüklüğüne, konumuna ve gerekli olan su depolama kapasitesine göre oluşturulur. 

Sağlamlık

Modül paneller, iç gerdirmelerle sabitlenir. Tüm iç gerdirmeler modüllerde seçilen malzeme cinsiyle aynı özelliklerde üretilmektedir.  Prizmatik modüler su depoları tasarlanırken, gerekli olan en düşük et kalınlığı, kullanılacak malzeme cinsi ve depo içlerinde mukavemeti arttıran gerdirmelerin konum hesapları bilgisayar ortamında yapılır. 

Nakliye Avantajı

Projelendirme tamamlandıktan sonra modüller ve bağlantı parçaları demonte ve iç içe geçmiş halde, orijinal ambalajlarında müşterimizin kurulum adresine yollanır.

Hareket Özgürlüğü

Modüller kapı eşiği, merdiven ve asansör gibi dar mekanlardan geçebilecek büyüklükte tasarlanmıştır. 

Uzman Montaj Ekipleri

Kurulum, konusunda deneyimli kadrolarla yapılmaktadır. Kurulum sonrası sızdırmazlık testleri yapılır.

Kaynaksız Kurulum

Dağsan Prizmatik Modüler Depoların kurulumu esnasında zararlı kimyasallar ve kaynak işlemi uygulanmaz.

Kolay Bakım

Bakımı ve onarımı çok kolaydır. Gerektiğinde parçalar birbirlerinden bağımsız olarak yenilenebilir. Bu sayede pirizmatik modüler su depolarına sahip olma maliyeti yıllar geçtikçe daha da düşmektedir. 

Leave a reply