1080 mm Modüler Çelik Su Depoları

DİZAYN
MODSUDEP 1080 mm modüler depoların tavan ve tabanı düz plaka saclardan, yan modülleri ise preslerde form verilmiş saclardan meydana gelir.Yan paneller ihtiyaca göre 1080 mm x 1080 mm veya 540 mm x 1080 mm olarak üretilebilir.

Modüler depoyu meydana getiren paneller, tavan ve taban plakaları cıvatalı olarak birleştirilirler. Düz plakalar (tavan ve taban plakaları) CNC punch press tezgahında yüksek hassasiyetlerle üretilir. Tankların tavanı ve tabanı içten flanşlı, yan panelleri ise dıştan flanşlı olarak birleştirilir. MODSUDEP modüler depolarda sızdırmazlık, parçaların aralarına konulan EPDM contalar ile sağlanır. Tankın içindeki taşıyıcı profillerin dizaynı ve miktarı, tankın ölçülerine bağlı olarak değişir. Tankın taban saclarının dizaynı, suyun plakalar arasında dolaşmasına uygundur. Tabandan boşaltma konulması halinde, tank içindeki su komple boşaltılabilir.

MALZEME ALTERNATİFLERİ
Malzeme kalınlığı 1,2 mm ile 5 mm arasındadır.

1. Sıcak daldırma galvaniz kaplı karbon çelik (Galvaniz kaplama EN ISO 1461 : 2009’a uygun olarak yapılır.)
2. AISI 304 (EN 1.4301)
3. AISI 316 (EN 1.4401)

3D LAZER KESİM TEKNOLOJİSİ
Depoyu oluşturan panellerin formu, kullanılan kalıp teknolojisi sayesinde çok hassas ve kusursuzdur. Paneller kalınlık sınıflarına göre farklı kalıplarda basılırlar. Panellere preslerde derin sıvama metodu ile form verilir ve panellerin montaj yüzeylerinin (flanşlar) fazlalıkları 3 boyutlu lazer kesim makinası ile kesilir. Bu sayede üretilen panellerin montaj yüzeyleri daima aynı ölçüde ve düzgünlükte elde edilir.

Depo üzerindeki branşmanlar ve tesisat bağlantıları :

Depo üzerindeki tüm bağlantı yerleri ürünün sevkiyatından önce MODSUDEP fabrikasında yapılır. Sipariş aşamasında müşterilerimiz depo üzerinde talep ettikleri tüm bağlantı noktalarını belirler.

Ayrıca, bağlantı yerlerinin tank üzerindeki yerleri ve bağlantılardaki dişli ve flanşlı birleşimlere ait standartlar da sipariş aşamasında müşterilerimiz tarafından belirlenir.

• 1080 Modüler çelik su depolarının tavan levhaları sızdırmaz olarak dizayn edilebilir. Bu durumda depo içinde kullanılmayan hacim kalmaz ve deponun %100 tam kapasiteli kullanımına imkan sağlar. Tavanı sızdırmaz depolar korozyon yönünden de iyi bir mühendislik çözümüdür.

• Separatör vasıtasıyla depo iki veya daha çok bölüme ayrılabilir. Uygulama ile ilgili MODSUDEP AR-GE bölümünden bilgi alınmalıdır.

• Kaide betonuna gerekli detay eklenir ise tankın tabanındaki suyu komple tahliye imkanı olacaktır.

Diğer servisler

  • 1080 mm Modüler Çelik Su Depoları

    DİZAYN MODSUDEP 1080 mm modüler depoların tavan ve tabanı düz plaka saclardan, yan modülleri ise preslerde form verilmiş saclardan meydana gelir.Yan paneller ihtiyaca göre 1080 mm x 1080 mm

  • 1220 mm Modüler Çelik Su Depoları

    1220 Modüler çelik depolar, 1000 m3 üzerindeki depolama hacimleri için farklı kullanım ihtiyaçlarına yönelik çözümler sunar. İsale hatlarında, endüstride, otellerde, hastanelerde ve pek çok alanda kullanılabilir. Bina dışında ve